Adele Škuta

Kontakti

Mani sauc Adele , esmu Aerial Yoga pasniedzēja, Bungee Fitness un fitnesa instruktore, un studijas ‘’Aerial Yoga Riga’’ veidotāja.

Mans ceļš pie Aerial Yoga sākās 2014. gada pavasarī, kad apmetos uz dzīvi saulainajā Krētas salā Vidusjūrā, kur tiku uzaicināta darba darīšanās kā fitnesa speciāliste. Tur arī iepazinos ar šo jogas veidu un pirmo reizi izmēģināju nodarbību.

Papriekšu redzēju bildes internetā, un tas man likās neticami! Nolēmu – jādodas izmēģināt. Nodarbības notika agri no rīta tirkīza zilas jūras krastā, zem nojumītes, 30 grādu karstumā. Atnākot uz nodarbību, sagaidīja priecīga pasniedzēja un pārējie jogotāji. Šūpuļtīkli bija visās krāsās – rozā, violets, zils, balts, melns, oranžs.  Es tur stāvēju, gaidīju un staroju, iekšēji vibrēju – pat nezināju, kas tas ir, bet man patika!

Pēc pirmās nodarbības zināju – vedīšu to uz Latviju. Sāku plānot un rēķināt, kad jādodas mājās, kad mācīties, ko tas no manis prasīs, kā man jāsagatavojas, kur man jāmeklē, kas man jāzina pirms tam.

Pēc dzīvošanas karstajā Krētā atgriezos Latvijā un drīz jau devos nākamajā ceļojumā – mācīties. Tā bija tikai sagadīšanās, kad atgriezos atkal Grieķijā. Apmācību laikā dzīvoju ļoti skaistā un senā pilsētā Thessaloniki. Iepazinu jogu no jauna, iemīļoju to. Jāteic, mācības bija ļoti stingras, taču atmosfēra, kas valdīja, brīva un pacilāta. Tā enerģētika, kas tur virmoja, lika man justies piepildītai. Kā nu ne, ja telpā sanāk desmit jogas pasniedzēji un dalās savā enerģijā cits ar citu.

Šis jogas veids veidojies Amerikā 2007.gadā, kad Mišela Dorotija apvienoja savas zināšanas cirka mākslā un akrobātikā ar 25 gadu laikā uzkratām jogas prakses zināšanām. Šo unikālo jogas virzienu nosauca par Unnata Aerial Yoga.

Unnata Aerial Yoga izvēlas, kādus pasniedzējus apmācīt. Jā, pasniedzējus!  Lai dotos izzināt Unnatu, joga jau jāzina. Jābūt sertificētam un zinošam savā specialitātē. Tikai tad dzimst jauns Unnata Aerial Yoga skolotājs, katrs unikāls, ar savu rokrakstu.

Šobrīd esmu mājās, Rīgā. Ļoti priecājos par to. Vadu dažādu veidu grupu un individuālās nodarbības, strādāju ar pieaugušajiem, pusaudžiem un bērniem.  Ikdienā mani var sastapt Kalnciema ielas studijā, kā arī dažādos korporatīvajos vingrošanas pulciņos un izbraucienos visā Latvijā.

Ķermenis ir visprecīzākā un patiesākā valoda. Joga, vingrošana, dejošana ir skaists mākslas veids, kas pārtop mākslas darbā.  Ar to esmu saistīta visu mūžu. No trīs gadu vecuma esmu dejojusi, pēc skolas kļuvu par treneri un tad par jogas skolotāju. Prieks dalīties savā pieredzē un liels gandarījums redzēt panākumus, labsajūtu un izaugsmi savos klientos!

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.