Aerial Yoga grupu nodarbības

Aerial Yoga ir joga maigā, gaisīgā zīda šūpuļtīklā. Šīs jogas stāsts ir par apvienošanu – apvieno prātu ar ķermeni, ķermeni ar garu un garu ar prātu. 

Tikai atbalstoties pret šupuļtīklu vai pilnībā lidojot gaisā, varam izzināt un attīstīt savas spējas vēl vairāk. Nodarbība ir liels izaicinājums un sevis pārvarēšana, jo ne viens vien vingrojums ir izpildāms pilnībā atraujoties no zemes un pat apriežoties kājām gaisā.

Nodarbošanās ar šo jogu attīsta lokanību un plastiku, spēku un balansu, koriģē stāju, piedāvā plašas izaugsmes iespējas, atraisa prieku un sniedz lielu gandarījumu. 

Aerial Yoga individuālas nodarbības

Ja esi iesācējs, vai tieši otrādi – pieredzējis, un vēlies īpaši veltīt uzmanību tehnikas apguvei, un šūpuļtīklu jogas iepazīšanai, Tev ir iespēja izvēlēties individuālas nodarbības. To priekšrocība ir niansēs, Tu saņemsi 100% uzmanību, nodarbības laikā vingrojumi tiks pielāgoti Tavām spējām un darīts viss, lai aktīvi veicinātu Tavu izaugsmi.

Aerial Yoga ballīte

Aerial Yoga nodarbība Tavā Dzimšanas dienā, vecmeitu/vecpuišu ballītē, komandas saliedēšanas pasākumā, citā īpašā svētku dienā vai brīvdienā. Nodarbība tikai Tavu draugu lokā, pielāgotā dienā un laikā. Uzsāciet kaut ko jaunu kopā!

TRX

TRX - vienā vārdā - funkcionalitāte! TRX piekares sistēma ir vienkārša un vienlaicīgi ļoti izaicinoša ikvienam, vai esi iesācējs fitnesā vai sportists ar pieredzi. TRX nodarbība apvieno sevī spēka un kardio slodzi, kas tiek pielāgota katram klientam individuāli. Sasniedz savus labākos rezultātus kopā ar TRX!

Hatha Yoga

Moža rīta nodarbība, lai pamostos un sagatavotos ikdienas gaitām. Nodarbībā atmodinām ķermeni, izstaipāmies un iekustinām locītavas, kā arī nostiprinām iekšējo un ārējo muskulatūru. Nodarbības noslēgumā īsa meditācija un smaids labam dienas iesākumam.

Nodarbību vada Liene Leončika – Hatha jogas pasniedzēja kopš 2013.gada, absolvējusi Baltijas jogas skolu ''Gundega”.

Kundalini Yoga

Kundalini joga ir dzīvības un veselības joga. To dēvē arī par dziedniecisko jogu. Tā sevī apvieno gan visus piecus dabas elementus, gan visus astoņus jogas aspektus – skaņu, kustību, elpu, meditāciju, koordināciju un vēl daudz ko citu. Attīra ķermeni no sārņiem, palīdz uzlabot imunitāti, attīsta lokanību, izturību. Krijas ir gan vieglākas, gan izaicinošas. Vakara nodarbībās krijas ir mierīgākas, līdzsvarojošākas, harmonizējošākās – ķermeni un garu attīrošas, un dziedinošas. Rītos krijas veicina enerģijas plūsmas ķermenī, dod spēku, fizisko, garīgo, emocionālo. Kundalini joga daudzus gadsimtus tika slēpta no plašākas sabiedrības un bija pieejama tikai izredzētiem cilvēkiem, tieši tās spēcinošā, attīstošā, nostiprinošā, spēku, varēšanu dodošā efekta dēļ. Ikviens, kurš ir iepazinies ar Kundalini jogu un izmantojis to savā ikdienā vismaz vienu gadu ir sajutis atšķirību savā dzīvē un tās kvalitātē. Izjutis pārmaiņas sevī gan mentālā spēka un izturības ziņā, gan arī sajūtot savu saikni ar dabu un tās spēku. Kundalini joga atver un ļauj uzziedēt potenciālam, talantiem un vēl daudz kam citam. Atver savus horizontus kopā ar mums!

Aerial Yoga Riga   +371 29809006  Kalnciema 40, 3.stāvs

 .