Aerial Yoga 

Aerial Yoga ir joga maigā, gaisīgā zīda šūpuļtīklā. Šīs jogas stāsts ir par apvienošanu – apvieno prātu ar ķermeni, ķermeni ar garu un garu ar prātu. 

Tikai atbalstoties pret šupuļtīklu vai pilnībā lidojot gaisā, varam izzināt un attīstīt savas spējas vēl vairāk. Nodarbība ir liels izaicinājums un sevis pārvarēšana, jo ne viens vien vingrojums ir izpildāms pilnībā atraujoties no zemes un pat apriežoties kājām gaisā.

Nodarbošanās ar šo jogu attīsta lokanību un plastiku, spēku un balansu, koriģē stāju, piedāvā plašas izaugsmes iespējas, atraisa prieku un sniedz lielu gandarījumu. 

Bungee Fitness

Bungee Fitness ir augstas intensitātes nodarbība, oriģinālā un izklaidējošā veidā apvieno fitnesa, deju un aerobikas treniņu elementus. Kustību brīvība, lidojums, lokanība un augstas intensitātes kadrio, spēka vingrojumi ir galvenie Bungee ieguvumi! Īsā un īpaši jautrā veidā iespējams sasniegt augstus rezultātus. Sajūsma, labsajūta, prieks, gandarījums un arī citas emocijas ir psiholoģiskie ieguvumi, kas liek iemīlēt šī veida nodarbību!

Online vingrošana

Kermeņa izkustināšana un iesildīšana, un mobilizēšana, prāta un domu līdzsvarošana. Spēks, izturība, plastika, līdzsvars, relaksācija. 

Muguras veselībai, vēdera, roku, kāju, sēžas muskulatūras stiprināšani un veidošanai. Stiepšanās, vērpšanās, elpošana un relaksējoša meditācija nodarbības noslēgumā.

Nodarbība notiek Zoom platformā, lai piedalītos nepieciešamas sagatavot sev ērtu vietiņu, kameru, paklāju un hanteles (vai to, kas mājās atrodams - ūdens pudeles, griķu paciņas...). Ieteicams izmantot datoru, lai lielāks ekrāns, ja vēlme, fona mūziku citā ierīcē.

Pieteikšanās mājas lapā, zvanot, rakstot sms vai WhatsApp. 

Gaidību vingrošana

Mammītēm no 12.gaidību nedēļas. Nodarbība iegurņa atvēršanai, mobilitātei, kāju, sēžas, roku un muguras muskulatūrai. Katras nodarbības noslēgumā relaksācijas, meditācija un elpošanas vingrojums. 

Mammām, pirms vingrošanas uzsākšanas, jākonsultējas ar savu ārstu. Nodarbības laikā pati mamma seko līdzi savām fiziskajām sajūtām un uzņemas atbildību par kustību izpildi atbilstoši tām.

Nodarbība notiek Zoom platformā, lai piedalītos nepieciešamas sagatavot sev ērtu vietiņu, kameru, paklāju un hanteles (vai to, kas mājās atrodams - ūdens pudeles, griķu paciņas...). Ieteicams izmantot datoru, lai lielāks ekrāns, ja vēlme, fona mūziku citā ierīcē.

Pieteikšanās mājas lapā, zvanot, rakstot sms vai WhatsApp. 

Aicini ciemos

Ja Tev ir sava terase, pagalma ozols vai istaba šūpuļtīkla iekāršanai, aicini ciemos - Aerail Yoga pasniedzēja novadīs Tev individuālu nodarbību zīda šūpuļtīklā.

Aerial Yoga individuāli

Ja esi iesācējs, vai tieši otrādi – pieredzējis, un vēlies īpaši veltīt uzmanību tehnikas apguvei, un šūpuļtīklu jogas iepazīšanai, Tev ir iespēja izvēlēties individuālas nodarbības. To priekšrocība ir niansēs, Tu saņemsi 100% uzmanību, nodarbības laikā vingrojumi tiks pielāgoti Tavām spējām un darīts viss, lai aktīvi veicinātu Tavu izaugsmi.

Aerial Yoga ballītes

Aerial Yoga nodarbība Tavā Dzimšanas dienā, vecmeitu/vecpuišu ballītē, komandas saliedēšanas pasākumā, citā īpašā svētku dienā vai brīvdienā. Nodarbība tikai Tavu draugu lokā, pielāgotā dienā un laikā. Uzsāciet kaut ko jaunu kopā!

Piedāvājam privātas Aerial Yoga nodarbības kompānijām līdz deviņu cilvēku sastāvā. Pavadi laiku savu draugu, kolēģu, radinieku kompānijā. Izvēlieties sev izdevīgu dienu un laiku, uzaiciniet fotogrāfu, un izbaudiet lidojumu kopā!