Aerial Yoga grupu nodarbības

Aerial Yoga ir joga maigā, gaisīgā zīda šūpuļtīklā. Šīs jogas stāsts ir par apvienošanu – apvieno prātu ar ķermeni, ķermeni ar garu un garu ar prātu. 

Tikai atbalstoties pret šupuļtīklu vai pilnībā lidojot gaisā, varam izzināt un attīstīt savas spējas vēl vairāk. Nodarbība ir liels izaicinājums un sevis pārvarēšana, jo ne viens vien vingrojums ir izpildāms pilnībā atraujoties no zemes un pat apriežoties kājām gaisā.

Nodarbošanās ar šo jogu attīsta lokanību un plastiku, spēku un balansu, koriģē stāju, piedāvā plašas izaugsmes iespējas, atraisa prieku un sniedz lielu gandarījumu. 

Aerial Yoga individuālas nodarbības

Ja esi iesācējs, vai tieši otrādi – pieredzējis, un vēlies īpaši veltīt uzmanību tehnikas apguvei, un šūpuļtīklu jogas iepazīšanai, Tev ir iespēja izvēlēties individuālas nodarbības. To priekšrocība ir niansēs, Tu saņemsi 100% uzmanību, nodarbības laikā vingrojumi tiks pielāgoti Tavām spējām un darīts viss, lai aktīvi veicinātu Tavu izaugsmi.

Aerial Yoga ballīte

Aerial Yoga nodarbība Tavā Dzimšanas dienā, vecmeitu/vecpuišu ballītē, komandas saliedēšanas pasākumā, citā īpašā svētku dienā vai brīvdienā. Nodarbība tikai Tavu draugu lokā, pielāgotā dienā un laikā. Uzsāciet kaut ko jaunu kopā!

TRX

TRX - vienā vārdā - funkcionalitāte! TRX piekares sistēma ir vienkārša un vienlaicīgi ļoti izaicinoša ikvienam, vai esi iesācējs fitnesā vai sportists ar pieredzi. TRX nodarbība apvieno sevī spēka un kardio slodzi, kas tiek pielāgota katram klientam individuāli. Sasniedz savus labākos rezultātus kopā ar TRX!

Hatha Yoga

Moža rīta nodarbība, lai pamostos un sagatavotos ikdienas gaitām. Nodarbībā atmodinām ķermeni, izstaipāmies un iekustinām locītavas, kā arī nostiprinām iekšējo un ārējo muskulatūru. Nodarbības noslēgumā īsa meditācija un smaids labam dienas iesākumam.

Nodarbību vada Liene Leončika – Hatha jogas pasniedzēja kopš 2013.gada, absolvējusi Baltijas jogas skolu ''Gundega”.

Ciguns

Ļoti vienkāršotā tulkojumā - ciguns ir darbs ar enerģiju. Šī 4000 gadu senā māksla ir saglabājusi savu aktualitāti arī mūsdienās un no senās Ķīnas izpletusies pa visu pasauli. Gan šīs mākslas senā vēsture, gan izplatība liecina par tās nozīmību cilvēka vispārējās harmonijas atjaunošanā. Nodarbībās apgūstam īpašas kustības  un saskaņotu elpošanu, aktīvo punktu masāžu, uzmanības koncentrēšanu kā sarunu ar savu ķermeni. Un tas viss tiek veltīts tam, lai mēs paši saviem spēkiem spētu atjaunot harmoniju savā ķermenī.

        Kustību Brīvība

Šī ir kustību metode, kuras pamatus veido Mošē Feldenkraisa darbs. Es šo metodi mācījos no Anatas Banielas, M.Feldenkraisa skolnieces, kura to ir papildinājusi un nosaukusi par Neirokustībām, pati to esmu pārsaukusi par Kustību Brīvību.

Man pašai pagāja vairāki gadi, līdz es sapratu un sajutu un iemīlēju šo veidu kā kustēties, tāpēc pacietīgi izturos pret visiem, kuri līdzīgi kā es, tās būtību "nenoķer" uzreiz. Bet tie, kuri "noķer", tie izbauda atgūto lokanību, vijīgās kustības, kas signalizē smadzenēm par jauno personību - lokanu, veiklu, vieglu, vijīgu, elastīgu, jauneklīgu un, protams, brīvu!

Kustību Brīvība ir kā bāze, lai ķermenis jebkurā dzīves situācijā izdarītu vieglāko, vienkāršāko kustību. Šīs apzinātās kustības palīdz iemācīties (nodrošināt tādus kontaktus smadzenēs) ķermenim efektīvi kustēties jebkurā situācijā. Tas radīs lielāku elastīgumu, spēku, veiklību un atvieglotu pārvietošanos.Ar šo metodi Tu iegūsi jaunu pieredzi – manās smadzenēs ir milzīga jauda, kas ļauj mainīt un pārveidot manu dzīvi uz labo pusi - fiziski, emocionāli, un kognitīvi.

Un Tu vari sākt piedzīvot tūlītējas pozitīvas izmaiņas, neatkarīgi no vecuma vai fiziskā stāvokļa. Un tas viss, pateicoties maigām, drošām un patīkamām Kustību Brīvība nodarbībām.


Aerial Yoga Riga   +371 29809006  Kalnciema 40, 3.stāvs

 .