Aerial Yoga grupu nodarbības

Aerial Yoga ir joga maigā, gaisīgā zīda šūpuļtīklā. Šīs jogas stāsts ir par apvienošanu – apvieno prātu ar ķermeni, ķermeni ar garu un garu ar prātu. 

Tikai atbalstoties pret šupuļtīklu vai pilnībā lidojot gaisā, varam izzināt un attīstīt savas spējas vēl vairāk. Nodarbība ir liels izaicinājums un sevis pārvarēšana, jo ne viens vien vingrojums ir izpildāms pilnībā atraujoties no zemes un pat apriežoties kājām gaisā.

Nodarbošanās ar šo jogu attīsta lokanību un plastiku, spēku un balansu, koriģē stāju, piedāvā plašas izaugsmes iespējas, atraisa prieku un sniedz lielu gandarījumu. 

Aerial Yoga individuālas nodarbības

Ja esi iesācējs, vai tieši otrādi – pieredzējis, un vēlies īpaši veltīt uzmanību tehnikas apguvei, un šūpuļtīklu jogas iepazīšanai, Tev ir iespēja izvēlēties individuālas nodarbības. To priekšrocība ir niansēs, Tu saņemsi 100% uzmanību, nodarbības laikā vingrojumi tiks pielāgoti Tavām spējām un darīts viss, lai aktīvi veicinātu Tavu izaugsmi.

Aerial Yoga ballītes

Aerial Yoga nodarbība Tavā Dzimšanas dienā, vecmeitu/vecpuišu ballītē, komandas saliedēšanas pasākumā, citā īpašā svētku dienā vai brīvdienā. Nodarbība tikai Tavu draugu lokā, pielāgotā dienā un laikā. Uzsāciet kaut ko jaunu kopā!

Piedāvājam privātas Aerial Yoga nodarbības kompānijām līdz deviņu cilvēku sastāvā. Pavadi laiku savu draugu, kolēģu, radinieku kompānijā. Izvēlieties sev izdevīgu dienu un laiku, uzaiciniet fotogrāfu, un izbaudiet lidojumu kopā!

Bungee Fitness

Bungee Fitness ir augstas intensitātes nodarbība, oriģinālā un izklaidējošā veidā apvieno fitnesa, deju un aerobikas treniņu elementus. Kustību brīvība, lidojums, lokanība un augstas intensitātes kadrio, spēka vingrojumi ir galvenie Bungee ieguvumi! Īsā un īpaši jautrā veidā iespējams sasniegt augstus rezultātus. Sajūsma, labsajūta, prieks, gandarījums un arī citas emocijas ir psiholoģiskie ieguvumi, kas liek iemīlēt šī veida nodarbību!

Mandala Flow Yoga

Morning early/ ME Flow,  labākais rīta rituāls Tev - mierīgu un dinamisku kustību savienojums plūsmā - modinot ķermeni un atbrīvojot enerģiju jaunai dienai!   Praktizējot asanas regulāri, ķermenis kļūst lokanāks un spēcīgāks, vieglāk spējam saprast un apzināties ķermena vajadzības un robežas, vieglāk kļūst vadīt emocijas un stresu.

Hatha Yoga

Hatha Yoga nodarbībā pasniedzēja jūs iepazīstinās ar drošu un saudzīgu veidu, kā attīstīt savu fizisko ķermeni un iekšējo pasauli, uzlabot prāta koncentrācijas un relaksācijas spējas, iepazīt un pieņemt sevi, kā arī pārējo, ko sniedz burvīgā jogas pasaule. Uz šo nodarbību ir mīļi gaidīts jebkurš - gan jau praktizējošs, gan jogu vēl neiepazinis cilvēks.

Ciguns

Ļoti vienkāršotā tulkojumā - ciguns ir darbs ar enerģiju. Šī 4000 gadu senā māksla ir saglabājusi savu aktualitāti arī mūsdienās un no senās Ķīnas izpletusies pa visu pasauli. Gan šīs mākslas senā vēsture, gan izplatība liecina par tās nozīmību cilvēka vispārējās harmonijas atjaunošanā. Nodarbībās apgūstam īpašas kustības  un saskaņotu elpošanu, aktīvo punktu masāžu, uzmanības koncentrēšanu kā sarunu ar savu ķermeni. Un tas viss tiek veltīts tam, lai mēs paši saviem spēkiem spētu atjaunot harmoniju savā ķermenī.

Kustību brīvība

Šī metode darbojas visās jomās – efektīva, dinamiska sēdēšana, līdzsvars, maņu orgānu elastība, efektīva elpošana u.c.

Kustību Brīvība ir kā bāze, lai ķermenis jebkurā dzīves situācijā izdarītu vieglāko, vienkāršāko kustību. Šīs apzinātās kustības palīdz iemācīties (nodrošināt tādus kontaktus smadzenēs) ķermenim efektīvi kustēties jebkurā situācijā. Tas radīs lielāku elastīgumu, spēku, veiklību un atvieglotu pārvietošanos.

Piemēram, Kustību Brīvība efektīvākai elpošanai iemācīs dažādus veidus kā elpot lieliski. Tu iegūsi brīvību mainīt elpošanu, kad maini nodarbi, emocijas, sajūtas, domas. Kāpēc gan tik daudzi no mums gandrīz nemaz neelpo tik pilnvērtīgi, kā mūsu ķermeņi to spēj? Iemesli var būt dažādi. Trauma, hroniskas bailes, stress, kas radies ilglaicīgi noturot fokusu. Piemēram, ja daudzas stundas ir jāpavada skolas solā, klausoties skolotājā un sekojot tā norādēm, vai garas stundas jāpilda mājas darbi – tas var ietekmēt elpošanas kvalitāti.

Ar šo metodi Tu iegūsi jaunu pieredzi – manās smadzenēs ir milzīga jauda, kas ļauj mainīt un pārveidot manu dzīvi uz labo pusi - fiziski, emocionāli, un kognitīvi.


Biodanza Light

Rītam ir gaiša noskaņa, kas simbolizē atjaunošanos un pāreju jaunā līmenī veiksmīgai dienai. Tas ir saistīts ar to, kā vēršam savu nodomu un enerģijas plūsmu. Veidot savu dienu, savu dzīvi - tas nav intelektuāls process, bet pieredze un klātesamība vistiešākajā veidā!

Biodanza nodarbībās ar vieglumu pieredzam mirkļus, kas piepildīti ar nozīmi, mūsu kustības vada īpaša mūzikas valoda, kas ļauj atjaunot saikni ar sevi, citiem un pasauli!

Biodanza nodarbības piemērotas gan sievietēm, gan vīriešiem. Gadu skaitam nav nozīmes!

                                                                       Aerial Yoga Riga          +371 29809006          Kalnciema 40, 3.stāvs
Adele Grantkalne

 .