Aerial Yoga 

Aerial Yoga ir joga maigā, gaisīgā zīda šūpuļtīklā. Šīs jogas stāsts ir par apvienošanu – apvieno prātu ar ķermeni, ķermeni ar garu un garu ar prātu. 

Tikai atbalstoties pret šupuļtīklu vai pilnībā lidojot gaisā, varam izzināt un attīstīt savas spējas vēl vairāk. Nodarbība ir liels izaicinājums un sevis pārvarēšana, jo ne viens vien vingrojums ir izpildāms pilnībā atraujoties no zemes un pat apriežoties kājām gaisā.

Nodarbošanās ar šo jogu attīsta lokanību un plastiku, spēku un balansu, koriģē stāju, piedāvā plašas izaugsmes iespējas, atraisa prieku un sniedz lielu gandarījumu. 

Aerial Yoga individuāli

Ja esi iesācējs, vai tieši otrādi – pieredzējis, un vēlies īpaši veltīt uzmanību tehnikas apguvei, un šūpuļtīklu jogas iepazīšanai, Tev ir iespēja izvēlēties individuālas nodarbības. To priekšrocība ir niansēs, Tu saņemsi 100% uzmanību, nodarbības laikā vingrojumi tiks pielāgoti Tavām spējām un darīts viss, lai aktīvi veicinātu Tavu izaugsmi.

Bungee Fitness

Bungee Fitness ir augstas intensitātes nodarbība, oriģinālā un izklaidējošā veidā apvieno fitnesa, deju un aerobikas treniņu elementus. Kustību brīvība, lidojums, lokanība un augstas intensitātes kadrio, spēka vingrojumi ir galvenie Bungee ieguvumi! Īsā un īpaši jautrā veidā iespējams sasniegt augstus rezultātus. Sajūsma, labsajūta, prieks, gandarījums un arī citas emocijas ir psiholoģiskie ieguvumi, kas liek iemīlēt šī veida nodarbību!

Aerial Yoga + TRX

Total Body Toner (TBT) -  mainīgas slodzes treniņš, izmanotojot Aerial Yoga, TRX un vingrojumus ar prestestības jostu. Treniņa laikā tiek nodarbināts viss ķermenis, sabalansēti attīstot muskuļu spēku, lokanību, kustību koordināciju un līdzsvaru, veidojot vingru un tonizētu ķermeni, un veicinot vielmaiņu. Treniņa galvenā daļa tiek sadalīta trīs līdz piecos darba apļos, kas papildināti ar High Intensity Interval Training (HIIT) - īsa augstas intensitates vingrojumu virkne, izpildot ar intervaliem.

Sweet Dreams Yoga

Sweet Dreams Yoga maigās kustības, mierīga elpošana un relaksējošas pozas ļaus Tev apstādināt dienas skrējienu.  Savienojot vieglas kustības ar dziļu elpošanu un atbrīvošanos pozās, Tu samazināsi sasprindzinājumu muskuļos un trauksmi prātā, un noskaņosies pilnvērtīgam, atjaunojošam miegam.


Aerial Yoga ballītes

Aerial Yoga nodarbība Tavā Dzimšanas dienā, vecmeitu/vecpuišu ballītē, komandas saliedēšanas pasākumā, citā īpašā svētku dienā vai brīvdienā. Nodarbība tikai Tavu draugu lokā, pielāgotā dienā un laikā. Uzsāciet kaut ko jaunu kopā!

Piedāvājam privātas Aerial Yoga nodarbības kompānijām līdz deviņu cilvēku sastāvā. Pavadi laiku savu draugu, kolēģu, radinieku kompānijā. Izvēlieties sev izdevīgu dienu un laiku, uzaiciniet fotogrāfu, un izbaudiet lidojumu kopā!

Vingro

individuāli un mazās grupās

Izkustēšanās uz paklājiņa. Spēks, izturība, plastika, līdzsvars, relaksācija. 

Muguras veselībai, vēdera, roku, kāju, sēžas muskulatūras stiprināšani un veidošanai. Stiepšanās, vērpšanās, elpošana un relaksējoša meditācija nodarbības noslēgumā.

Ieteicams sēdošu darbu darītājiem, vingrot atsācējiem pēc pārtaukuma, anaerobās slodzes piekritējiem un vingrot gribētājiem! 

                                                                       Aerial Yoga Riga          +371 29809006          Kalnciema 40, 3.stāvs

 .